Archív: OSUDová POHODA

OSUDová POHODA "no.41"


Vysielané: 27. 09. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


OSUDová POHODA "no.41"... další díl pořadu s Destiňákama. VIPhost (na telefonu) Josef Bouda...
K hudbě tíhl od dětství. Posudkem učitelky hudby však nebyl na hudební dráhu doporučen. Jeho druhou vášní bylo malování, kterému se věnoval na Základní škole v Křižanovicích u Bučovic a následně i v Bučovicích. Jeho učitelem byl Josef Ambrož a později Miloslav Holásek, který se stal jeho vzorem. Studium na střední uměleckoprůmyslové škole mu uniklo jen o fous. Malování se neúspěchem při tzv. talentových zkouškách přestal věnovat. V roce 2001 zahájil studium na Obchodní akademii v Bučovicích, kde, jak sám říká, prožil i přes záplavu čísel, která k jeho životu pravděpodobně nikdy patřit neměla, jedny z nejkrásnějších let svého dosavadního života. Škola mimo účetnictví, ekonomiku a matematiku nabízela řadu kulturních a společenských vyžití a příležitostí. Poprvé tak student Bouda stanul před publikem v zábavných programech “Třída baví školu“ a reprezentoval školu při vzdělávacích veletrzích. Studium ukončil v roce 2005. Již v době studia pracoval jako brigádník pro Město Bučovice. Moderoval, připravoval reportáže pro městský informační kanál, staral se o údržbu a kulturní program bučovického koupaliště. V roce 2006 dostal příležitost pracovat pro Město Bučovice na odboru kultury. V roce 2012 dokončil studium vyšší odborné školy Veřejně správní akademie Vyškov.
8. 3. 2006, při oslavě Mezinárodního dne žen, poprvé potkává hudebníka Radka Vernera. Od tohoto okamžiku se věnuje své životní lásce - zpěvu, tu veřejněji, tu soukroměji, tu úspěšněji, tu méně úspěšně… Jeho pěvecký projev je jasně formován zpěvákem, který patří k jeho životu od dětství, který je uznáván a obdivován celou rodinou. Pěveckému projevu po čase začíná odpovídat i hlasová poloha a barva. Zlom nastává právě při setkání s Radkem Vernerem. Setkali se dva lidé, kteří se shodli lidsky a zároveň hudebně. Od roku 2006 mají na svém kontě stovky vystoupení, od vystoupení v nádražních hospůdkách, hasičských zbrojnicích nebo v mateřských školkách, přes menší i větší večírky, oslavy, svatby, až k samostatným koncertům letním i vánočním, open air vystoupením (byli předskokany Lucie Bílé), vystoupením na sjezdech rodáků nebo při zahajovacích večírcích lázeňských sezón hotelů, účastnili se rovněž různých městských slavností, plesů a festivalů. Dnes je jádro, které tvoří Radek Verner a Josef Bouda, u spousty hudebních projektů rozšiřováno o další hudebníky. Mezi nimi má významné místo skladatel, zpěvák a kytarista Martin Ledvina.

Jak vzniklo K.G.R. Morava
Projekt Karel Gott revival Morava vznikl spojením Josef Boudy a Radka Vernera jako pocta mimořádné hudební osobnosti, která reprezentuje dříve československou, v současnosti českou vlajku a je možné ji postavit na úroveň zahraničních ikon populární hudby jako je Elvis Presley, Tom Jones nebo Frank Sinatra. Jedná se samozřejmě o Karla Gotta. „Něvěřím v to, že jde upřímně a s úspěchem předávat publiku něco z projevu interpreta, jehož jméno je dnes vlastně exkluzivní značkou a zárukou něčeho mimořádného, bez toho, abyste ho neměl obrovsky rád. Publikum velmi snadno a rychle rozpozná, kdy se pro hudební projekt rozhodnete z nějakého kalkulu. Konkrétně Karel Gott není otázkou nějaké schopnosti karikovat nebo náhodné, někdy domnělé hlasové podobnosti. Karel Gott je otázkou životního postoje a stylu a především lásky k lidem, lásky k publiku,“ říká Josef Bouda.

www.karelgottrevivalmorava.com/

Další rubriky: Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek, 3Přání na konci...
OSUDová POHODA "no.40"


Vysielané: 20. 09. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


OSUDová POHODA "no.40"... nové pokračování relace s Destiňákama. VIPhost (na telefonu) Marian Vojtko...
Své muzikálové působení započal dílem S. Sondheime "Little Night Music". Během studií úspěšně absolvoval konkurz na Svobodův muzikál "Dracula", kde v prvním i druhém uvedení, zpíval role Kněze a Stevena. Ve slovenském nastudování Landova muzikálu "Krysař" ztvárnil titulní roli "Krysaře" a v "Pomádě" roli Anděla. Úspěch na pražské muzikálové scéně mu poprvé přinesla alternace titulní role "Hraběte Monte Crista" ve stejnojmenném muzikálu Karla Svobody.
V divadlech Broadway a Hybernia vystupoval v muzikálech "Kleopatra" (Caesar a Marcus Antonius),Tři mušketýři (Kardinál Richelieu, Athos), "Angelika" (Joffrey de Peyrac), "Mona Lisa" (Leonardo da Vinci). V posledním muzikálu Karla Svobody "Golem", si zahrál roli Štěpána Skotnici, v obnovené premiéře muzikálu "Dracula", pak ztvárnil hlavní roli krvelačného hraběte. Od února 2010 vystupoval v hlavní roli velkolepého muzikálu Zdeňka Bartáka "Baron Prášil" v Divadle Hybernia. Za roli Barona Prášila získal Cenu Thálie 2010.
Největší úspěch mu však zatím přinesla hlavní dvojrole v broadwayském muzikálu "Jekyll & Hyde" od skladatele Franka Wildhorna, uváděném v Hudebním divadle Karlín. Samotný autor označil Mariana Vojtka, jako jednoho z nejlepších představitelů této dvojrole na světě.
Marian Vojtko je ovšem dlouhodobě aktivní také na operní scéně. Do jeho repertoáru patří role Rossiniho Almavivy (Lazebník sevillský), Handlův Xerxes, Janáčkův baron Adolf (Pořátek románu), Pucciniho Pang (Turandot) a další tenorové party. V pražské Státní opeře ztvárnil roli Víta v opeře La Roulette. Koncertoval v Anglii, Portugalsku, Nizozemí či Německu.
V letech 2000-2010 působil jako host v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě, a to v Mozartových operách "Cosi fan Tutte" (Ondra), "Potrestaný prostopášník aneb Don Giovanni" (Don Ottavio) a "Kouzelná flétna" (Tamino). V témže divadle vystupoval i v roli Christiana v opeře "Cyrano de Bergerac", uváděné zde ve francouzštině nebo také ve světové premiéře italské opery Fillipa Zignate Il sofio delle fate (Dech dobrých víl), uváděné taktéž v originále.
Svou uměleckou všestrannost Marian prezentuje ve slavné operetě Emmericha Kálmána "Čardášová princezna", úspěšně uváděné Hudebním divadlem Karlín. V hlavní mužské roli knížete Edwina se Marian Vojtko představuje jako výborný zpěvák, herec i tanečník. Od září 2009 přibírá do repertoáru další operetní roli, a to hraběte Bola Baraňského z operety Oskara Nedbala "Polská krev". Tuto roli ztvárňuje od března 2014 také v Janáčkově divadle v Brně.
V současné době vystupuje jako Král upírů Kelo v muzikálu "Klíč králů", v muzikálu "Casanova" ztvárňuje roli hraběte Valdštejna a v muzikálu Mata Hari ho můžete vidět v roli McLeoda.

V Hudebním divadle Karlín účinkoval v roli Radamese v muzikálu "Aida" a od ledna 2013 vystupuje jako poručík Champlatreux v operetě "Mam´zell Nitouche".
V Goja Music Hall jste ho mohli vidět v hlavní roli Jeana Valjeana v muzikálu LES MISÉRABLES – BÍDNÍCI. V současné době zde vystupuje jako Fantom ve světovém muzikálu "FANTOM OPERY", který měl v České republice premiéru na podzim 2014.

Na podzim 2008 započal svou sólovou dráhu úspěšným koncertem v Divadle Hybernia, jehož záznam vysílala také Česká televize.Další solové koncerty se konaly v květnu 2013, v prosinci 2012, dubnu 2012, prosinci 2009 a 2010 v divadlech Broadway a Hybernia. Již 7. sólový koncert se uskutečnil 22. 10. 2013 v divadle U2 v Uhříněvsi.

V listopadu 2010 vyšlo Marianovo první sólové CD, na kterém spojuje populární písně, operní i muzikálové hity. CD je prodáváno v kompletu s DVD se záznamem prvního sólového koncertu v Divadle Hybernia.
Další rubriky: Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek, 3Přání na konci...

www.marianvojtko.com
OSUDová POHODA "no.39" SPECIÁL


Vysielané: 06. 09. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


OSUDová POHODA "no.39" SPECIÁL... další díl pořadu s Destiňákama. VIPhost (osobně naživo) Jaroslava Brokešová/Jarka Broki, YouTuberka/vlogerka a supeeer člobrďa, PODRUHÉ ve vysílání...

Další rubriky: Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek, 3Přání na konci...

Relácia: Osudová Pohoda
Dátum vysielania: 06.09.2017

Další rubriky: Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek, 3Přání na konci...
OSUDová POHODA "no.38"


Vysielané: 30. 08. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


OSUDová POHODA "no.38"... nové pokračování relace s Destiňákama. VIPhost (na telefonu) Linda Finková...absolvovala obor populární zpěv na Pražské státní konzervatoři Antonína Dvořáka. Zpívala s kapelou K. Vágnera a H. Zagorové, s J. Ledeckým, V. Čokem, s bigbendem F. Slováčka a s Dan Kohout bandem. Nazpívala píseň v kampani proti AIDS, hostovala na mnoha albech a věnuje se především studiové práci. Věnuje se také dabingu.

Dělá také pěveckou koučku v show "Tvoje tvář má známý hlas".

Divadelní role/Muzikály:
451° FAHRENHEITA (Mildred)
Dracula (Nymfa a Adriana)
Tři mušketýři (Mylada)
Kleopatra (Fulvie)
Tajemství (Kamila)
Golem (Mariana)
Diskografie
Angelika (2008)
Golem (2008)
Krysař (2008)

Filmové a televizní role:
2016 Hvězdná párty
Tvoje tvář má známý hlas
2015 Poslední zhasne Vedlejší role
2013 Sejdeme se na
2012 Drzá Diana
Hlas Česko Slovenska
2011 To dáš!
2010 Prostři pro tři
VIP zprávy
2008 TOP STAR magazín
1999 Banánové rybičky
1998 Nikdo není dokonalý
1986 Plaváček Sudička

Dabing:
2014 Rio 2
2014 Včelka Mája
2012 Lorax
1998 Život Brouka

Další rubriky: Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek, 3Přání na konci...
OSUDová POHODA "no.37"


Vysielané: 23. 08. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


OSUDová POHODA "no.37"... další díl pořadu s Destiňákama. VIPhost (imaginárně) Krajanské Centrum TATRAN... pořadatel a organizátor akce "Slovenský Víkend - Bielava 2017"
Destiňáci moooc THANKují jménem svým, VŠEM kolegům za úžasnou spolupráci a jménem Krajanského Centra TATRAN, taky VŠEM návštěvníkům za hojnou účast ;-) ;-)

Další rubriky: Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek, 3Přání na konci...
OSUDová POHODA "no.36" SPECIÁL


Vysielané: 09. 08. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


OSUDová POHODA "no.36" SPECIÁL... nové pokračování relace s Destiňákama. VIPhost (osobně naživo) a NARUBY. Palo Drapák PODRUHÉ, dnes jako moderátor...

Další rubriky: Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek, 3Přání na konci...
OSUDová POHODA "no.35"


Vysielané: 02. 08. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


OSUDová POHODA "no.35"... další díl pořadu s Destiňákama. VIPhost (na telefonu) Pavel Trávníček, herec, autor, scénarista, režisér, dabingový herec, moderátor, principál.
Po studiích na brněnském JAMU začínal v Divadle bratří Mrštíků v Brně. Spolupracoval s Činoherním klubem v Praze. Získal angažmá v Divadle E.F.Buriana. Od roku 1982 je členem Městských divadel pražských, divadla ABC, Rokoko, Komedie.
V letech 1990-1993 působil jako umělecký šéf Hudebního divadla v Karlíně.
Založil vlastní uměleckou agenturu MARCUS, v roce 1998 soukromé divadlo SKELET, které vede již osmou divadelní sezonu. V roce 2006 přejmenovává Divadlo SKELET na společnost THEATRE ILLUSION BIOGRAF, která provozuje na Vinohradské třídě kulturní arénu, v níž se promítá, hraje divadlo, koncertuje, a pořádá netradiční společenské rozptýlení. Jako ředitel Theatre Illusion Biograf s úspěchem provozuje navštěvovanou divadelní scénu pražské světové komedie s repertoárovou dramaturgií, s hostováním v ČR a v zahraničí.
V roce 2008 je to DIVADLO PAVLA TRÁVNÍČKA.

Do diváckého podvědomí se zapsal především díky rolím princů, ve známých českých pohádkách, jako jsou Tři oříšky pro Popelku, Klaním se, měsíci , O štěstí a kráse nebo Třetí princ. Kromě herectví se věnoval zpěvu. Společně se Sabinou Laurinovou moderoval zábavný hudební pořad DO-RE-MI vysílaný na TV Nova. Patří k nejvyhledávanějším hercům českého dabingu (propůjčil svůj charismatický hlasový projev Alainu Delonovi, Johnu Travoltovi, Melu Gibsonovi, Alanu Aldovi ad.). Spolupracuje s Čs. televizí, filmovým studiem Barrandov, dabingovým studiem, Janáčkovým divadlem v Brně, Městským divadlem v Pardubicích...

Režie divadelního představení: Zasněžená romance (1994) Do r.2006 zrežíroval cca 20 titulů

Herec: 1989-1980 O štěstí a kráse (1986) Podivná přátelství herce Jesenia (1985)
Třetí princ (1982) .... princ Jaromír a princ Jaroslav
Tři oříšky pro Popelku (1973) .... princ a mnoho dalších...2008,2009 televizní seriál Ošklivka Katka, 2009-2011 seriál Vyprávěj

Dabing: Harry Potter a Tajemná komnata (2002), Asterix & Obelix: Mise Kleopatra (2001), Dr. Dolittle 2 (2001), Kdopak to mluví 1,2 (1989), Pohádky Bolka a Lolka (1986) (PL), Astérix a překvapení pro Caesara (1985) (FR)...

Další rubriky: Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek, 3Přání na konci...
OSUDová POHODA "no.34"


Vysielané: 26. 07. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


OSUDová POHODA "no.34"... nové pokračování relace s Destiňákama. VIPhost (na telefonu) Hana Sršňová.
Svou hereckou kariéru začala v roce 1985 v Činoherním studiu Ústí nad Labem, kde sehrála velkou řadu krásných rolí („Bratři Karamazovi“, „Macbeth“, „Milenci a vrazi“, „August August August“ atd.)
Roku 1994 odešla do angažmá pražského divadla Rokoko („Romové a Julie“, „Bez roucha“, „Nepijte tu vodu“, „Viděno klíčovou dírkou“, „Figarova svatba“ atd.), které ukončila odchodem do USA, kde v letech 1996 – 1999 pobývala s manželem na diplomatické misi. Po návratu se stala matkou syna Václava a dále působil, jako herečka ve svobodném povolání „Medvěd“ a „Námluvy“, „Něžné Dámy“, „Nepijte tu vodu“ „Čistá kořist“, „1 + 1 = 3“, „Běží Žižka k Táboru“, v divadle Brodway: „Colombo“, „Na úrovni“ a „Peklo v hotelu Westminster“ a v divadle Radka Brzobohatého „Zlatý časy“. Díky svému komediálnímu nadání je obsazována především do komedií.
Nyní jí můžeme vídat v Divadle U hasičů a na zájezdech s Docela velkým divadlem Litvínov, „Když kočky nejsou doma“ role dominantní manželky, „Penzion Ponorka“, role staré prostitutky. S Divadlem Pavla Trávníčka, „Otylka“, role ostré obézní Otýlie. „Už zase ta sborovna“, role prostořeké učitelky. Pod Nymburským divadlem v představení „Každému jeho psychoterapeuta“, role nymfomanky. V Brněnském Bobycentru v muzikálu „Děti ráje“, dvojrole uřvané matky a úplně tupé moderátorky. V Ústeckém divadle opery a baletu („Zvonokosy“, role zapšklé jízlivé staré panny Eulálie Čubíkové).
První zkušenost před kamerou jí přinesl film Poutníci (1988). Na plátně se znovu objevila až v rodinné komedii Marie Poledňákové "Jak se krotí krokodýli" (2006). Větší uplatnění jí nabízí spíše televize v inscenacích (Zítra to spustíme, 1992; Rukama nevinnosti 1995, Pozůstalost, 1993, Revizor, 2005 aj), a především v seriálech (Hříchy pátera Knoxe, 1992; Ordinace v růžové zahradě, 2005–06; Nemocnice na kraji města – nové osudy, 2008; Černá sanitka, 2008, Modrý kód 2017).
Vystupuje ve videoklipech a reklamách (Jar, Gambrinus, T-Mobile, Activia, Studentská pečeť, Teekanne a mnoho dalších pro zahraničí).
Kromě herečky dělá také asistentku režie v divadle Hybernia na muzikálech „Romeo a Julie“ a „Shrek“.
Věnuje se charitě a pravidelně dává krev a krevní plazmu.

www.hana-srnova.webgarden.cz

Další rubriky: Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek, 3Přání na konci...
OSUDová POHODA "no.33"


Vysielané: 19. 07. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


OSUDová POHODA "no.33"... další díl pořadu s Destiňákama. VIPhost (na telefonu): Václav Upír Krejčí... režisér, scénárista, spisovatel, dramaturg, herec, komik, zpěvák, spíkr, ale i textař a
komik, herec, spisovatel, spíkr, dramaturg, scénárista, textař, zpěvák, fotograf a úžasný člobrďa. Vystupoval v mnoha evropských i asijských zemích (např. Korea, Japonsko, Holandsko, Anglie, Dánsko, Itálie).
Jeho kariéra komika začala stoupat, když v roce 1979 vyhrál hlavní cenu na festivalu pantomimy v Litvínově. Od tohoto roku také fungovala skupina Mimtrio. Spolupracoval také s Divadlem Františko Ringo Čecha, zájezdovou šou Ivana Mládka, divadlem Semafor a pracoval i jako dramaturg pro TV Nova.
Na Děčínské Kotvě vyhrál s písní Ošklivý ženský nejsou cenu diváků. Obsadil tam i třetí místo, ale na protest kolegů zpěváků, že je komik a ne zpěvák mu byla cena odebrána. I přesto odehrál osm let v různých hudebních skupinách na bicí. Napsal několik divadelních her, např. Nočník, Bavič, Cirkus Up a Picasso je nám ukradený. Stal se i spoluautorem 30 grotesek pro britskou televizi BBC. Do pořadu TO NEVYMYSLÍŠ napsal scénář podle něhož se natočil film. V televizi vystupoval ve více než 900 pořadech, na některých se podílel autorsky. Za všechny jmenujme nejproslulejší jako MOŽNÁ PŘIJDE I KOUZELNÍK, BAKALÁŘI, ZLATÁ MŘÍŽ, KUFR, ESO, TUTOVKA, ČUNDRCOUNTRYSHOW, CYRANŮV OSTROV a v neposlední řadě pořad pro děti UP.PARÁDA na Public TV. Neopomíjí však ani svou hereckou tvář a odehrál nenápadně nápadné role ve filmech jako S ČERTY NEJSOU ŽERTY, PŘÍBĚH RYTÍŘE, BATHORY a CZECH MADE MAN. V roce 1996 vymyslel Mezinárodní den smíchu, který na Letenské pláni navštívilo neuvěřitelných 70 tisíc lidí. Psal a píše pro různé časopisy; publikoval své fotografie v desítkách periodik, výstavu jeho fotografií k vydání knihy Cestopisy navštívilo po celé republice několik tisíc lidí; zpívá na mnoha CD pro děti, Michal David mu napsal několik hitových písní, vydal dvě eLPéčka Blábol a CD Dýza Boys.
Založil s Petrem Pivrncem Urbanem Nadnárodní divadlo Rudyho Pivrnce. Plánuje v Praze Ulici Legrace. Je zakladatel spolku Něžná brutální poezie.

www.upir.eu

Další rubriky: Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek, 3Přání na konci...
OSUDová POHODA "no.32"


Vysielané: 12. 07. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


OSUDová POHODA "no.32"... další pokračování relace s Destiňákama. VIPhost (na telefonu) Alice Konečná, zpěvačka popmusic a muzikálová herečka.
V r.1998 vyhrála ve Zlíně dětskou pěveckou soutěž Zlatá nota. V r.2000 se probojovala do finále interpretační soutěže Zlíntalent. Začátek spolupráce s Luďkem Malárem a agenturou EMP Music. Začíná navštěvovat hodiny zpěvu u prof. Lídy Nopové. Účast na festivalu Children International Nile Song Festival v Káhiře, kde obdržela cenu FIDOF. V r.2001 se zúčastnila na projektu „Co láska si žádá“ pro firmu Fischer. Entertaiment. Vyhrála konkurz na hlavní roli v muzikálu „Johanka z Arku“, ale z důvodů nezletilosti bohužel není smlouva podepsána. Alice se stěhuje do Prahy a ZŠ dokončuje již v Praze. Účinkuje v Silvestrovském pořadu ČT s písní „Co láska si žádá“natáčí 1. singl "Tisíce přání". V r.2002 natáčí své debutové album "Holka, co máš ji rád", produkce Luďek Malár. Umístění na 3. místě, na festivalu Discovery v Bulharsku. Vychází velmi úspěšný 2. singl "Holka, co máš ji rád", na který se natáčí klip. Vychází album "Holka, co máš ji rád". Spolupráce na projektu "Velká muzikálová show". Vystupuje v TV-GO GO Show, Hitparáda ESO, "A"čko, Prima jízda. V r.2003 natáčí druhé album v L.A., které produkuje Michael Jay, podpis smlouvy s firmou SONY. Účast v porotě Talentshow v N.Y., pořádané ag. I.M.T.A.. Účast na festivalu Voice Of Asie v Kazachstánu. Získává cenu ministra kultury. Vystupuje s kapelou jako předskokan skupiny Elán na Letné. Natáčí písničku "Ferda Mravenec" pro EMI. Začátek spolupráce s nadací "Kapka naděje". V r.2004 u SONY MUSIC vydává album "Věrně nevěrná". Dostává ocenění "Zlatá dvanáctka" od ČRo1- Radiožurnál.
Pro SONY MUSIC natáčí videoklip "Proč ráda tě mám". Účinkování v pořadu Zlatá mříž na TV Nova. Hana Pinkavová začíná o Alici točit dokument pro ČT. EMP Music vydává v angličtině 3. album "Girl". Koncert "Kapky naděje" v Lucerně. Začíná točit ve Zlíně 4. album v angličtině. V r.2005 ocenění "Zlatá dvanáctka" od ČRo1-Radiožurnál. Účast v porotě Talentshow v N.Y., pořádané ag. I.M.T.A. Přechází exkluzivně pod agenturu Petra Novotného. EMP Music vydává album "Magnet". V r.2006 EMP Music vydává singl "Tears In Heaven" a "Baby Baby". Alice nastupuje do muzikálu Kleopatra do role Fulvie. Česká televize vysílá dokument o Alici, "Nehasit hořím". V r.2007 nabídka od producenta Petra Fidera na projekt Le Monde. Skladba "Vzducholoď" boduje v hitparádě ESO, T-Music a patří k nejhranějším v českých rádiích. V r.2008 nominace hudební akademie na cenu Anděl za objev roku. Alice opouští projekt Le Monde. V r.2010 zasedá v porotě americké talentshow IMTA v Los Angeles. V r.2011 práce s manželem Luďkem Malárem na projektu 80´Factory. Začíná natáčet album s producentem Honzou Gajdošem. Natočeny první tři skladby, texty Tomáš Klus a Viktor Dyk. V r.2012 Práce ve studiu na novém albu. EMP Music vydává první singl "Jedna noc".
V r.2017 nástup do muzikálu "Sibyla, královna ze Sáby", v hlavní
roli Sibyly.

Další rubriky: Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek, 3Přání na konci...

Strana: 1 2 3 4 5 »


Centrum / Rádio
773.512.6445


Prihlásenie

E-mail:
Heslo:
» Registrovať
» Zabudnuté hesloStiahnite si teraz novú aplikáciu
Krajanské Centrum Tatran
pre iOS a Android

Všetko čo potrebujete v USA pod jednou strechou!

Google Play  Apple iTunes
Aplikacia

TV JOJ

Immigracny Pravnik v USA