Archív: OSUDová POHODA

OSUDová POHODA "no.31"


Vysielané: 28. 06. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


OSUDová POHODA "no.31"... nový díl pořadu s Destiňákama. VIPhost (na telefonu): Dalibor Janda, zpěvák pop music, textař, hudební skladatel a moc fajn človíček. Na české hudební scéně se objevil až koncem 70. let a jeho popularita velmi rychle stoupala. Dalibor začal vystupovat v roce 1980. Jeho první hit "Jahodový koktejl" vyšel v roce 1983.
Největší popularity dosáhl v r.1986–1988, kdy se stal Zlatým slavíkem, třikrát v řadě. Mezi jeho hity patří "Hurikán" nebo "Kde jsi?" a celá řada dalších.
Na výsluní vydržel až do konce 80. let.
V roce 2016 vydal po 5ti letech nové album "Někde v zemi nad Zemí".
Dalibor Janda je ženatý, s manželkou Jiřinou, má dceru Jiřinu Annu, také zpěvačkou.

Další rubriky: Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek, 3Přání na konci...


OSUDová POHODA "no.30"


Vysielané: 21. 06. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


OSUDová POHODA "no.30"... nový díl pořadu s Destiňákama. VIPhost (na telefonu): Maya Baranová, Zpěvačka, písničkářka, hlasový poradce a go-getter.
Vystudovala uměleckou školu, od svých 23 let úspěšně či více úspěšně podniká. Její hlavní zaměření je dodávat lidem odvahu na tvoření jejich vlastní reality.
S klienty pracuje online, jako hlasový poradce a terapeut. Jako zpěvačka stanula na velkých pódiích, největší dosavadní úspěch je tour s kapelou Morcheeba v Bratislavě v roce 2015, kde předskakovali před více než 6000 lidmi.
Před několika měsíci přerušila svou úspěšnou kariéru hlasové poradkyně a zpěvačky v Praze, České Republice a odešla do USA sbírat zkušenosti a zážitky pro svůj plánovaný unikátní projekt, který propojuje výtvarné umění, hudbu, texty a mládé lidi, kteří se zatím nevyznají ve svém životě a ty, kteří propadli gangům, drogám či alkoholu.Další rubriky: Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek, 3Přání na konci...

OSUDová POHODA "no.29"


Vysielané: 14. 06. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


OSUDová POHODA "no.29"... nový díl pořadu s Destiňákama. VIPhost (na telefonu): Libor Baselides, herec, moderátor a moc fajn človíček.
V roce 1988 dokončil studia činoherního herectví na JAMU. Během studia moderoval pořad TV-Generace. Po škole dostal angažmá v Divadle ABC. Pracoval v rádiích City, Bonton, Nová Alfa a v Českém rozhlase. Uváděl první Snídani s Novou v únoru 1994 s Lenkou Hornovou. V letech 1994–2000 tento pořad moderoval ve dvojici s Danou Morávkovou. Hraje v seriálech (Dlouhá míle...) a filmech (např.Jak ukrást Dagmaru...) a moderuje společenské akce. S bývalou manželkou provozoval kavárnu v Praze. V roce 2013 moderoval pořady na TipTV, od roku 2014 uváděl pořad Celebrity s. r. o. na TV Relax.

Další rubriky: Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek, 3Přání na konci...
OSUDová POHODA "no.28"


Vysielané: 07. 06. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


DJka, zpěvačka, moderátorka akcí a báječná kámoška. Žila delší dobu ve Švýcarsku.
Do povědomí lidí se dostala v r.2005, díky účasti v 1.řadě RealityShow "VYVOLENÍ" na TV PRIMA. Zajímá se především o DJing, hokej, kaskadérství, módu a umění. Ráda jezdí autem, luští křížovky, vaří a peče a miluje pořádek.
Nemá ráda nespravedlnost, zbytečné pomluvy, závist a faleš
Má dceru Nikol (nar.1986)
Pomáhá ráda dětem a nikdy neodmítla pomoc Charitě.

Další rubriky: Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek, 3Přání na konci...

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009119324037

OSUDová POHODA "no.27"


Vysielané: 31. 05. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


OSUDová POHODA "no.27"... nový díl pořadu s Destiňákama. VIPhost (na telefonu): Blanka Matragi, návrhářka, designérka a báječný človíček.
Vystudovala střední uměleckoprůmyslovou školu sklářskou v Železném Brodě a Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze, obor oděvní výtvarnictví pod vedením Zdeňky Bauerové, a získala titul akademická malířka. Roku 1978 vyhrála návrh kolekce pro Letní olympijské hry v Moskvě. Roku 1979 se vdala za Dr. Ing. Makrama Matragiho, se kterým se odstěhovala do Libanonu.
Nejprve pracovala jako módní návrhářka v rodinné firmě Mekkawi, později již sama za sebe. V roce 1982 v Bejrútu otevřela salón „Blanka Haute Couture“ na třídě Hamra. Za krátkou dobu se stala uznávanou módní návrhářkou nejen v oblasti Perského zálivu. Její do detailu vypracované róby se proslavily v okruhu perských princezen a šejch. Od roku 1997 se vrací zpět do České republiky, kde prezentuje svoji Haute Couture tvorbu a pořádá módní přehlídky. V roce 2002 obdržela v Praze cenu Salvadora Dalí a roku 2003 získala titul Významná česká žena ve světě.
Roku 2006 vydává svoji první autobiografii "Blanka Matragi" (2006), která získala ocenění Český bestseller 2006 za 35 000 prodaných výtisků. Pořádá také módní přehlídku k oslavě 25. výročí svojí tvorby.
Roku 2010 představuje kolekci šperků pro firmu D.I.C. a také kolekci porcelánu "Butterfly" pro firmu Thun.
V roce 2011 pořádá další módní přehlídku k 30. výročí vlastní tvorby. Zahájena byla také dlouhodobá retrospektivní výstava "Timeless", kde Matragi představuje svoji tvorbu širšímu publiku. Vydává také svoji druhou autobiografii "Jedu dál". Otevírá také svůj první autorský butik v pražském Obecním domě.Další rubriky: Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek, 3Přání na konci...

www.blankamatragi.cz
https://www.facebook.com/BLANKA.MATRAGI.official
https://www.youtube.com/user/MatragiChannel
OSUDová POHODA "no.26"


Vysielané: 24. 05. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


OSUDová POHODA "no.26"... další epizoda relace s Destiňákama. VIPhost (na telefonu): Karel Voříšek, moderátor, kouč, lektor, spisovatel a moc fajn človíček.
Od května 2013 působí na FTV Prima, dříve také ve zpravodajství TV Nova. Je autorem 3 knih.
V roce 1985 začal pracovat jako programový hlasatel Československé televize. V letech 1987–1993 tam pracoval jako redaktor. Podílel se zejména na pořadu Vysílá studio Jezerka.

V období 1999–2013 pracoval v TV Nova jako moderátor Televizních novin. Jeho ppularitu, jako moderátora TV Nova dokládají jeho opakované úspěchy v anketě TýTý. V letech 2007, 2008, 2009 a 2013 se umístil na prvním místě v kategorii Osobnost televizního zpravodajství. V roce 2008 byl navíc vyhlášen i absolutním vítězem ankety.

V roce 2014 napsal s doc. Jitkou Vysekalovou knihu Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu. O rok později vyšla kniha básní Osudová životních šansoniérů. Zatím posledním literárním počinem Karla Voříška je kniha z roku 2016 Štěstí se dá naučit. Jedná se o osobní zpověď, jak se dá naučit štěstí a ještě zhubnout za 3 měsíce 12 kilo. Mluví zde o svém partnerském vztahu i o chvílích, kdy přišel o práci. V knize jsou i recepty, jak na strachy a obavy, jak se naučit žít sám se sebou i s lidmi kolem, jak na lásku, na hádky a blbce kolem nás i v nás.

Další rubriky: Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek zachovejme, 3Přání na konci...

www.karelvorisek.cz
OSUDová POHODA "no.25"


Vysielané: 17. 05. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


OSUDová POHODA "no.25"... nový díl pořadu s Destiňákama. VIPhost (na telefonu): Petra Hapková, zpěvačka, herečka, učitelka a úžasný človíček.
Jejími rodiči jsou herečka Zora Ulla Keslerová (Fešák Hubert, Vítr v kapse, Řetěz, Líbáš jako ďábel, aj.) a hudební skladatel Petr Hapka.
Až do roku 2010 žila, pracovala a studovala v Římě a Viterbu a své univerzitní studium úspěšně zakončila magisterským diplomem z jazyků a literatury. Od svého dětství se věnovala divadlu - hrála v nespočtech divadelních představeních, jak alternativních, tak klasických (Sen noci svatojánské, Řeči, řeči, aj.) a hudbě. Od svých čtrnácti let se věnuje zpěvu. Nejdříve v jejích oblíbených punkových a rockových formacích, ale pak jí totálně učarovalo blues. Repertoár postavila na klasických bluesových základech (Tracy Chapman, Peggy Lee, ...). V roce 2003 se jí podařilo obhájit první místo na pěvecké soutěži v Římě.
Na konci roku 2010 se natrvalo přestěhovala do Prahy, kde své znalosti italského a anglického jazyka zúročuje jako překladatelka, věnuje se výuce italského jazyka. Na prvním místě je však zpěv. Vystupuje v několika hudebních formacích - od komorních souborů až po pódiové aranžmá s kapelou. V repertoáru naleznete převážně bluesové skladby, ale i skladby moderních autorů a také autorský projekt Život na baru.

Další rubriky: Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek zachovejme, 3Přání na konci...


OSUDová POHODA "no.24"


Vysielané: 10. 05. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


OSUDová POHODA "no.24"... další pokračování relace s Destiňákama. VIPhost (na telefonu): Jaroslav Parči, zpěvák, moderátor, DJ, muzikálový herec.
Přátelé ho přihlásili do soutěže Česko hledá Superstar (2006), kde skončil jsem na skvělém 11. místě.
Od té doby se dal na profesionální dráhu zpěváka. Po té přišla ještě účast v soutěži ČSMT, kde se probojoval do divadelních kol. V r.2009 se účastnil mezinárodních hudebních festivalú Slovanský Bazar v Bělorusku (2009) a Gargano v Itálii (2009).
Je zapojen do charitativních projektů:
Dětské Domovy, podporuje v boji proti AIDS na koncertech Červená Stužka a My. Vydal album Příbéh života a v současné době připravuje natáčení videoklipu k pilotnímu singlu připravovaného nového CD, s názvem Latino.
Je energický a stále dobře naladěn.
Jeho repertoár je nebývale velký.
Zpívá svoji tvorbu i zahraničí. Zpívá česky, slovensky, anglicky, španělsky a italsky.

Další rubriky: S jazykem sem a s jazykem tam, Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek zachovejme, 3Přání na konci...
OSUDová POHODA "no.23"


Vysielané: 03. 05. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


OSUDová POHODA "no.23"... Nový díl pořadu s Destiňákama. VIPhost (na telefonu): Jan Antonín Duchoslav, herec, podnikatel...
Jeho koníčky jsou lyžování, golf, jízda na kole, windsurfing, tenis a vodáctví. Na střední škole ho nejvíce bavil softball. Jeho vizáž je předurčena spíše záporným rolím, ale překvapivě kvůli tomu vzbuzoval velký zájem u děvčat. Jeho herecká kariéra začla až v sedmnácti letech a byla velmi krátká, skončila už o čtyři roky později. I za tak krátkou dobu se proslavil natolik, že ho každý poznává dodnes.
V herecké dráze se nejvíce proslavil rolí Vikyho ve velmi úspěšném filmu SNĚŽENKY A MACHŘI. Po té jsme ho mohli spatřit také ve filmech LÁSKA Z PASÁŽE. Vyznačoval se svojí ofinou. Když studoval, tak byl velký frajer a vedl bohémský život. Došlo to tak daleko, že ho na gymnáziu ve čtvrtém ročníku dokonce i vyhodili. Pak se zapsal lidem do paměti rolí Mikyho Kadlece v seriálu TŘETÍ PATRO. V nedávných letech jsme ho mohli spatřit v teenagerovské komedii RAFŤÁCI.

Další rubriky: Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek zachovejme, 3Přání na konci...

OSUDová POHODA "no.22"


Vysielané: 26. 04. 2017

Prehrať reláciu z archívu:


OSUDová POHODA "no.22"... Další pokračování relace s Destiňákama. VIPhost (na telefonu): Jaroslava Brokešová. Youtuberka a tramvajačka, bezva česká holka v těch nejlepších letech, tedy alespoň kdo bere vše s humorem jako ona, a sama o svém věku 50+ mluví s nadhledem jí vlastním, všichni se o tom můžete přesvědčit. Před mnoha lety jí proslavil spor s Armádou české republiky takže je i tak "trošičku" mediálně známá "celebritka" , ale na to si v žádném případě nehraje. "Člověk musí být hlavně člověkem, ať se děje cokoliv" říká a dodává "žít se musí stále na MAX".
O tom všem se můžete přesvědčit na jejím YouTube kanálu JARKA BROKI , kde zveřejňuje velice zajímavá videa ze všedního i nevšedního života. Se svým videem "Tramvajácké jaro", vyhrála soutěž iReportérů České televize.


Další rubriky: Večerníčky nejen pro Dětičky, Seriály známé neznámé, Středeční Chvilka Poezie, RádioPozvánky, Dědictví otců a matek zachovejme...
Relácia: Osudová Pohoda
Dátum vysielania: 26.04.2017


Strana: 1 2 3 4 »


Centrum / Rádio
773.512.6445


Prihlásenie

E-mail:
Heslo:
» Registrovať
» Zabudnuté hesloStiahnite si teraz novú aplikáciu
Krajanské Centrum Tatran
pre iOS a Android

Všetko čo potrebujete v USA pod jednou strechou!

Google Play  Apple iTunes
Aplikacia

TV JOJ

Immigracny Pravnik v USA

Bistro Grand Chicago