Podporte naše centrum

Naše a Vaše Krajanské Centrum a Krajanské rádio funguje len vďaka Vám! Originálne Krajanské centrum Chicago bolo postavené v roku 1927. Podarilo sa nám ho znovu v roku 2015 obnoviť aspoň z časti. Funguje tu tak aj vďaka Vám Slovenský kostol, škola, rádio. Naše Centrum organizuje viaceré úspešné kultúrno-spoločenské podujatia ako napr. Camp Bielava, koncerty, fašiangové slávnosti, Mikuláša a iné..

Prečo pomôcť Krajanskému centru?

Krajanské Centrum Tatran je Non For Profit Organization, všetci naši členovia sú dobrovoľníci, bez nároku na honorár, ktorí bojujú za spoločný cieľ, hoci to môže trvať veľmi dlho. Našim cieľom je tiež zachovanie a podpora Slovenského jazyka a prenechanie odkazu ďalším generáciám Slovákov narodeným už tu v USA.

Nevhodná poloha

Bohužiaľ, Krajanské centrum sa nachádza mimo aktívnej slovenskej komunity v časti Chicaga, aj keď tu dodnes ešte žijú slovenské rodiny. Budova aj priestory začínajú byť technicky a logisticky nedostupné, v budovách je neefektívne vykurovanie, nie sú vhodné priestory na parkovanie.

Náš cieľ

Organizovať rôzne kultúrno-spoločenské akcie, organizovať zbierky a kúpiť/vybudovať nové Slovenské Krajanské centrum na novom mieste bližšie ku Slovenskej komunite a v lepších priestoroch. Všetok zisk z akcií - prípadne Vaše dary budú použité len na tento cieľ.

Iné možnosti, ako nás podporiť

Počas celého roka organizujeme množstvo akcií, stačí príjsť a pomôcť nám akýmkoľvek spôsobom. Každá ruka je u nás vítaná :-) V prípade záujmu kontaktujte prosím: lucia@krajanskeradio.com.Centrum / Rádio
773.512.6445


Prihlásenie

E-mail:
Heslo:
» Registrovať
» Zabudnuté hesloStiahnite si teraz novú aplikáciu
Krajanské Centrum Tatran
pre iOS a Android

Všetko čo potrebujete v USA pod jednou strechou!

Google Play  Apple iTunes
Aplikacia

TV JOJ

Immigracny Pravnik v USA