Ako si nás naladiť

Krajanské rádio môžete počúvať kdekoľvek a kedykoľvek - doma, v práci, na záhrade, počas jazdy autom.. Predstavujeme Vám niekoľko možností, ako si môžete naladiť naše vysielanie a počúvať nás nonstop.

Počítač/notebook/tablet

Naše rádio môžete počúvať na počítači, prostredníctvom internetového prehliadača. Ak Vám vyhovuje iný formát, ponúkame Vám vysielanie pre programy: WinAmp alebo iTunes, Windows Media Player, Real Player alebo QuickTime.

Mobilný telefón

Ak nechcete byť pripútaný k počítaču, môžete nás počúvať pomocou mobilných telefónov. Momentálne Vám ponúkame aplikáciu do mobilných telefónov s operačným systémom Android (treba ju stiahnúť z Google Play a nainštalovať do Vášho mobilného telefónu). Podobne máme aj aplikáciu pre Apple iOS (na stiahnutie v Apple AppStore).
Ak máte problém s aplikáciou (prerušovanie vysielania a pod.), prípadne vlastníte telefón s operačným systémom Windows Mobile alebo Blackberry, môžete využiť aplikáciu TuneIn Radio.

Google Play  Apple iTunes

Aplikácia TuneIn a www.tunein.com

Stiahnite si aplikáciu TuneIn alebo navštívte stránku www.tunein.com a vyhľadajte Krajanské Rádio.

TuneIn 

Prepojenie a počúvanie v aute

Ak je vo Vašom aute zabudované Line-IN, môžete prostredníctvom tohto vstupu prepojiť svoj mobilný telefón s Vašim autorádiom a počúvať naše vysielanie ako klasické rádio. Ak máte vo svojom automobile zabudovaný Bluetooth je možné spárovať telefón s autorádiom bez použitia Line-IN kábla a počúvať nás taktiež ako klasické rádio.

Počúvanie relácií z Archívu

Prostredníctvom počítača na stránke www.krajanskecentrum.com/archiv/ alebo prostredníctvom mobilného telefónu, tabletu na m.krajanskecentrum.com.


Ak máte ďalšie technické otázky, prosím kontaktujte nás kedykoľvek prostredníctvom mailu.


Možností počúvania Krajanského rádia je veľa, dúfame, že si vyberiete tú, ktorá Vám bude najviac vyhovovať.Centrum / Rádio
773.512.6445


Prihlásenie

E-mail:
Heslo:
» Registrovať
» Zabudnuté hesloStiahnite si teraz novú aplikáciu
Krajanské Centrum Tatran
pre iOS a Android

Všetko čo potrebujete v USA pod jednou strechou!

Google Play  Apple iTunes
Aplikacia

TV JOJ

Immigracny Pravnik v USA